İninal Karta İnternetten Para Yükleme | Ininal karta havale yapılır mı? - Şartları Neler

İninal Karta İnternetten Para Yükleme | Ininal karta havale yapılır mı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İninal kart para yükleme nasıl yapılır, banka kartından ininal karta para aktarma, ininal kart para yükle

Anasayfa > Genel > İninal Karta İnternetten Para Yükleme | Ininal karta havale yapılır mı?
13 Şubat 2019
1.330 okunma
İninal Karta İnternetten Para Yükleme | Ininal karta havale yapılır mı?

Ininal alışveriş kartı ile birçok yerden alışveriş yapabilir ve paranızı cebinizde taşımak yerine kartınızda güvenle tutabilirsiniz. Ininal kart, kartın üzerine para koyarak çevrimiçi alışveriş yapmanızı sağlar ve para indirmek ve çekmek için birçok kullanışlı yol sunar. Hatta İninal karta internetten para yükleme kolaylıkları ile internetin olduğu her yerde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenilir Kartlardan Biri Midir?

Birçok tüketici kredi kartıyla çevrimiçi alışveriş yapmakta tereddüt ediyor. Bu oldukça normal. Dolandırıcılık her yerde olabilir. Ancak İninal alışveriş kartınızla bu riskiniz olmaz. Çünkü kartınızda çok para varsa, aynı kredi kartı gibi çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Ininal ile ihtiyacınız olan ürünleri İnternet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinden alabilirsiniz. Ininal kart ayrıca çevrimiçi oyunlarda kullanılır ve çevrimiçi olarak kredi kartı veya çevrimiçi oyun kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla aynı işlevi kullanarak, kredi kartının dünya çapında geçerli olduğu yerlerde alışveriş yapabilirsiniz.

Ininal Kart İle Nasıl Para Kazanılır?

Kolayca Ininal kart alabileceğiniz için kolayca para da indirebilirsiniz. Bir kartı yüklemek için bir kart aldığınızda para yükleyebileceğiniz noktalar vardır. Ödeme yapılabilecek olan yerler aşağıdaki gibidir:

PTT merkezleri

Pttmatik

Migros

Saygın gazete bayileri

ParaMara uygulaması

ING Bank ATM’leri

EFT

Bu noktalardan herhangi birinden kolayca karta para yükleyebilirsiniz. Ayrıca ING Bank ATM’lerinde veya PTT ödeme merkezleri aracılığı ile de Ininal kartından para çekebilirsiniz.

Ininal kartlarını ING Bank ATM’lerinden veya ParaMara uygulamasından indirmek ücretsizdir.

ATM Kolaylık Sağlar Mı?

PTT ATM’lerinden bir Ininal karta para yüklediğinizde, bir ATM’ye bir kart yerleştirmeniz ve ardından kartınıza yatırılacak olan tutarı yatırmanız gerekir, ancak PTT işlem ücreti alır. ATM yoluyla bir Ininal karta para yüklemek için bir başka seçenek de ING Bank ATM’leridir ve ING Bank ATM’leri işlem ücreti istememektedir. Birçok insan ING Bank ATM’lerinden bir Ininal karta para yükleme konusunda sorun yaşayabilir.

ING Bank ATM’lerinden Ininal kartınıza para yüklemek için, önce kartı takmadan kartsız işlemleri tamamlamak için enter tuşuna basın ve ardından “Ön ödemeli kartı para indir” seçeneğini seçin. Bu ekranda T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeye devam edin, Ininal kartınızın önündeki kart numarasını girin, ardından para girişinden yapmanız gereken miktarı girin ve kurulumu onaylayın. İşte İninal karta internetten para yükleme işlemi bu kadar basittir.

Ininal karta havale yapılır mı?
ininal kart numaranı aynı bir banka hesap numarası gibi yurtiçinde havale veya EFT almak için kullanabilirsin. Sana para göndermek isteyen bir kişi herhangi bir bankadan şu şekilde ininal kartına para gönderebilir.
Ininal karta nasıl para gönderilir?
ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğin kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsin.
Ininal karta kredi kartından para yüklenir mi?
Banka/Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile yükleme yapılabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/ininal-karta-para-yukleme/

https://sartlari.com/ininal-karta-para-gonderme/

https://sartlari.com/izmirim-kart-para-yukleme/

https://sartlari.com/ininal-karta-nasil-para-yuklenir/

https://sartlari.com/hesaptan-hesaba-para-aktarma-nasil-yapilir/