Pubg Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Pung mobile kasma sorunu, pung mobil kasma çözüm, pung mobil uygulama nasıl indirilir

Anasayfa > Genel > Pubg Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü 2019
15 Şubat 2019
396 okunma
Pubg Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü 2019
Okuma süresi: < 1 dakika

Çağımızın en popüler oyunu Pubg Pc kasma sorunu çözümü konusunda oyun severlerin karşınıza çıkan bir sorundur.

Pubg Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü 2019 Pc emülatör üzerinde oynayanlar için kolay bir çözüm önerisi sunacağız.

Oyunun donmasına dair sebep olan şeyler çok fazla seçenekte karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeplere örnek verecek olursak; arka planda çalışan uygulamalar, Pc yanlış pil modu, sistem ayarlarının yanlış yapılması, güçsüz grafik kartı seçimi olarak sayabiliriz.

Pubg Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü Nasıl Yapılır?

PC için Windows Görev çubuğu üzerinde saatin hemen yanında bulunan pil ayarları simgesine gelerek sağ tıklayın burada güç seçeneklerinden power ya da yüksek performans ayarını seçin.

PC’nizin pil ayarlarını tamamladıktan sonra görsel efektler, işlemcinin zamanlaması, belleğin kullanımı ve sanal bellek ayarlarını yapın. Bu ayarları Denetim Masasından Gelişmiş Sistem Ayarlarını Görüntüle yazarak arama yapın. Daha sonra Performans bölümünden en iyi performans ayarla seçeneğine tıklayın. Başlangıç sırasında gereksiz programları kaldırmak için de ctrl + alt + delete işlemini ya da görev yöneticisinde sağ tıklayıp uygulamaları devre dışı bırakın.

Pubg Oyunu Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü 2019

Pubg Mobile Pc Kasma Sorunu Çözümü 2019 için öncelikle Tentech Gaming Buddy emülatörü üzerinden anlatacağımızı bildirelim.

İlk önce oyunun resmi sitesinde emülatör sitesine gidin ve programı indirin. Daha önceden yüklediğiniz herhangi bir emülatör varsa kaldırın. Sonra oyunu kurun.

PC’nizde Tencent Gaming Buddy kısa yolunu bulun ve açın. Kısa yola tıkladığınızda karşınıza Oyunlarım Pubg Mobile Oyna seçeneği çıkacak ve tıkladığınızda oyun açılmaya başlayacak. En altta sağ çıkış düğmesine 2 kez tıklayın uygulamalar kısmına gelin.

Klavye üzerinden Shift tuşuna ve aynı anda F9 tuşuna basın. Diğer uygulamalar karşınıza çıkacaktır. Buradan da tarayıcınızı açın ve Apk dosyasını indirin.

Uygulama dosyasını indirdikten sonra yukarda bulunan bildirim panelinden uygulama seçeneğine tıklayın. Kurulum gerçekleştirildikten sonra GFX uygulamasını açın ve 1 kez Accept tuşuna tıklayın.

Pubg mobile pc kasma sorunu çözümü 2019 işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.