Tesettür Düğün Başları | Tesettür Düğün Başı Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettür Düğün Başları | Tesettür Düğün Başı Modeli
27 Ekim 2020
280 okunma
Tesettür Düğün Başları | Tesettür Düğün Başı Modeli

Bir genç kızın hayatının en güzel günü evlendiği gündür. O günü çok küçük yaşlardan beri hayal eder. Prensesler gibi olduğu o gün için aylarca gelinlik araştırır, provalarına gider ve sonunda çocukluğundan beri hayal ettiği gelinliğe kavuşur. Bir gelinin gelinliği her zmaan düğündeki en önemli parçadır. Fakat bu gelinliği tamamlamak da gelinliği seçmek kadar önemlidir. Geline ilk baktığımız an yüzünün güzelliğinin yanında gelin başına da dikkat ederiz. Tesettürlü bayanların duvaklarını işlemek oldukça meşakkatli bir işlemdir. Her zaman çok güzel olmalı ve oldukça ihtişamlı olmalıdır Bir gelinin duvağı gelinliğinden sonra en önemli parçadır. Bu devrede bütün gelinler düğün başı arayışına girer ve en güzeline sahip olmak isterler. Tesettür düğün başları konu aldığımız bu yazımızda siz gelinlere örnek olması için birbirinden güzel düğün başlarını sunmaktayız.

Tesettür Düğün Başı Seçimi Tesettür Düğün Başları

Tesettür düğün başlarını yaptırmak için öncelikle en iyi kuaförleri bulmalısınız ki verdiğiniz modelleri sizlere istediğiniz gibi yapabilsin. Ayrıca duvak seçimi de oldukça önemlidir. Duvağınız hiçbir zaman gelinliğe gölge düşürmemeli ya da gelinlikten daha dikkat çekici olmamalıdır. Çok kabarık bir gelinlik giyecekseniz çok uzun bir duvak takmamalısınız. Ayrıca gelin başlarının zarifliği de çok önemlidir. Gelin başı yaptırırken gelinliğinizin modelini göz önünde bulundurmanız zaruridir. Gelinliğinizde olan işlemeler düğün başınızdaki baş örtünüzle aynı olmalıdır. Renk uyumu, tülün uzunluğu ve işlemeler en önemli detaylardır.

Kapalı gelin başı ne kadar?
Tesettür gelinbaşı 2020 fiyatlarının ya da tesettür gelin başı fiyatlarının tam olarak belli bir rakamı olmasa da, aşağı yukarı 700-800 TL civarından başladığı söylenilebilir.
Gelin başı için kaç metre hayal tül?
Çeşitli renklerde ve yumuşak dokuda tül. Tülün eni 3 metredir.
Nişan başı ne kadar?
Fiyatlar, 2019 yılında 482 farklı kuaförden alınarak belirlenmiştir. Gelin başı fiyatları 150 TL ile 1500 TL arasında, nişan saçı fiyatları 75 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/gelin-evden-cikarken-okunacak-dua/

https://sartlari.com/en-guzel-elbise-modelleri-tesettur/

https://sartlari.com/davetiye-mesajlari/

https://sartlari.com/en-son-orgu-sal-modelleri-sal-ornekleri/

https://sartlari.com/tozlu-tesettur-elbise-modelleri/