Tesettür Gelin Başı Modeli | Tesettür Gelin Başı Modelleri - Şartları Neler

Tesettür Gelin Başı Modeli | Tesettür Gelin Başı Modelleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettür Gelin Başı Modeli | Tesettür Gelin Başı Modelleri
20 Kasım 2021
645 okunma
Tesettür Gelin Başı Modeli | Tesettür Gelin Başı Modelleri

Evlenecek olan tesettürlü bayanların gelinlik seçimlerinden sonra, gelinliğe uygun olarak yapılacak tesettür gelin başı modeli gündeme gelmektedir. Bu konu oldukça hassastır. Giyilen gelinliğin tarz bakımından ağırlığına veya hafifliğine göre uyumlu olmak zorundadır. Özellikle gelin başı tesettür modellerinde eklenilen detayların çok büyük önemi vardır.

Tesettür Gelin Başı Detayları Tesettür Gelin Başı Modeli 

Tesettür gelin başı modelleri  olarak, gelin başına eklenen figürlerin önemi oldukça büyüktür. Bazen yalnızca gelin başına örtülen başörtü üzerinde gül desenleri veya çeşitli kıvrımlar eklenerek gelin başı tamamlanabilmektedir fakat bazı modeller arasında başörtüye figür yapılmadan üzerine salkımlı saç kolyeleri, güllü veya zincirli taçlar kullanılarak süslenmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda detay kullanılmadan yapılan gelin başı tesettür modellerinde bu yıllarda taç süslemeleri daha çok gündemde ve popüler olmaktadır. Aslında tesettür modasında gelin başı tamamen gelinlik ile uyumlu olmalıdır. Örneğin sade olarak kullanılan bir tesettür gelinliğinde gelin başı çok fazla abartılı olmamalıdır. Hiçbir detay içermeyen gelinlik için durum biraz farklı olsa da yine de sade kullanılan gelinliklerde gelin başı çok fazla abartılmamalıdır. Çok fazla hareketli ve detay kullanılan tesettür gelinliklerinde ise gelin başı modelleri biraz sade tutulmalıdır. Bu şekilde yapılan gelin başı tesettür modelleri hem abes durmamakta hem de görsel açıdan çok hoş olmaktadır. Tesettür gelin başı adına bulunan çeşitliliklere göz atmak için doğru adrestesiniz.

İlginizi Çekilebilir;

Tesettür Düğün Başları | Tesettür Düğün Başı Modeli

Gelin Evden Çıkarken Okunacak Dua

En Son Örgü Şal Modelleri | Şal Örnekleri

Tebrik Sözleri

Sade Kek Tarifi