Tesettürlü Kot Elbise Modelleri | Tesettürlü Kot Elbiseler - Şartları Neler

Tesettürlü Kot Elbise Modelleri | Tesettürlü Kot Elbiseler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettürlü Kot Elbise Modelleri | Tesettürlü Kot Elbiseler
27 Ekim 2020
799 okunma
Tesettürlü Kot Elbise Modelleri | Tesettürlü Kot Elbiseler

Özellikle gençlerin tercih ettiği kot türü giyimi tesettür olarak da kullanmak artık mümkün hale geldi. Giyim firmaları kumaştan yaptıkları elbiseleri, pantolonları artık tesettür olarak kottan da üretmektedirler. İster pantolon olsun ister elbise olsun kotun gençler üzerindeki cazibesi bilinmektedir. Tesettürlü kot elbise modelleri arandığında çok değişik kot elbise çeşitlerine rastlanacaktır.

Kot Elbise Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Tesettürlü Kot Elbise Modelleri

Eğer tesettür giyimde kot elbise tercih ediyorsak mutlaka ayaklarımıza spor bir ayakkabı almalıyız. Gerçi kot elbiselerin altına normal ayakkabı da giyilebilir ancak spor ayakkabı tercihi sizi daha şık ve gösterişli yapacaktır. Bu nedenle kot elbise giydiğinizde spor ayakkabıları ihmal etmemenizi öneririz. Bununla birlikte çantanız da spor olmalıdır ki kombinasyonu tamamlasın.

Eğer kot elbisenin kendi kumaşından kemeri mevcutsa böyle kullanılabileceği gibi eğer kemer bulunmuyorsa bir de spor kemer olmalıdır. Kemer, çanta ve ayakkabının renklerinin birbirine uyumlu olması da ayrı bir tercihtir. Tesettürlü kot elbise modelleri içinde açık renk kot elbiseler olduğu gibi koyu kot kumaşından elbiseler de bulunmaktadır. Bunları tamamlayıcı aksesuarlar ise kot elbisenin üzerinizde çok güzel durmasını sağlayacaktır. Tüm bunlarla birlikte dantel süslemeli kot elbise modelleri de tercih edilebilir. Ancak kotun üstüne yapılacak dantel işlemenin ise beyaz renkte olması gerekmektedir. Kot elbise üzerinde en güzel duran dantel işlemeler beyaz renktedir. Diğer renklerin işleme için kotla uyum sağlaması zordur.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/son-orgu-yelek-modelleri/

https://sartlari.com/anlatimli-orgu-bebek-elbise-modelleri/

https://sartlari.com/mezuniyet-balosuna-giderken-ne-giyilir/

https://sartlari.com/en-guzel-elbise-modelleri-tesettur/

https://sartlari.com/mavi-musteri-hizmetleri/