Arzum Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Arzum müşteri hizmetleri 444, arzum müşteri hizmetleri 0850, arzum ütü müşteri hizmetleri telefon numarası, arzum servisi numarası

Anasayfa > Genel > Arzum Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
339 okunma
Arzum Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Ev aletleri üreticisi Arzum Electronics, küçük ev aletleri söz konusu olduğunda akla gelen elektronik pazarındaki en iyi ürünlerden biridir. 1996 yılında Türkiye’de küçük ev aletleri Arzum elektronik ev aletleri sektöründe lider konumundadır.

Arzum Elektronikli ev aletleri, Arzum Çaycı, Arzum Tos Makinesi, Arzum elektrikli süpürge, Arzum epilasyon cihazı, kahve makinesi gibi birçok elektronik eşya bulunduğunda akla geliyor. Alışveriş merkezlerinde ve elektronik eşya mağazalarında satış yapan Arzum müşteri hizmetleri telefon numarası 444 ile başlıyor.

Arzum Destek Servisinden Destek Alınabilir Mi?

Arzum gibi yüksek müşteri potansiyeli olan bir ev için müşteri destek telefonuna veya birçok teknoloji ürününün çağrı merkezine bağlanmak her zaman kolay değildir. Arzum çağrı merkezine bağlanmadan önce bazen biraz beklemeniz gerekebilir. Müşteri hizmetleri çağrıları, sorunları ve şikayetleri ile yakından ilişkili olarak, hat yoğunluğunda size geri döneceğinden kuşku duymamanız gerekir.

Arzum müşterilerinin karşılaştığı en sık karşılaşılan problemler garanti kapsamındaki ürün garanti süresi, ürünün arzusu, iadesi veya değişimi ile ilgili şikayet ve görüşlerdir.

Arzum iletişim merkezinin telefon numarasını kullanarak tüm sorularınız hakkında bilgi alabilir, sorularınızı müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Çözümleri kendi başınıza bulamıyorsanız, destek için Arzum Çağrı Merkezi veya müşteri desteğine başvurmanız en iyisidir.

Arzum Çağrı Merkezi iletişim telefonu ise şu şekildedir:

444 1.800

Arzum Ürünlerine İlişkin Şikayet Ve Görüşler Nelerdir?

Türkiye’de malzeme ve alet alanındaki ortak isimler duyuldu ve şirketin köklü ürünlerin birçok insanın evlerinde tercih edilen ürünler olmasını diliyoruz. Arzum’un bu kadar başarılı olmasının nedeni müşteri ile dinamik bir ilişkiye sahip olmasıdır.

Müşterilerinin görüşleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirerek, herkesin rahatlıkla kullanabileceği ev aletleri üretmeye çalışıyor.

Arzum Online Müşteri Hizmetleri Ne Zamandan Beri Var?

1966’da kurulmasından bu yana ev eşyaları sektöründe öncü olan Arzum, sadece ülkemizde değil, birçok yabancı ülkede de satış yapan bir şirkettir. Müşteri memnuniyeti ön plandadır ve kullanıcılardan geri bildirim almak için Arzum müşteri hizmetlerimevcuttur.Müşteri hizmetlerini tartışmak için kullanabileceğiniz tek yöntem bir telefon numarasıdır. İnternet üzerinden de bağlantı kurulabilir.