Asat Borç Sorgulama Asat Fatura Ödeme (Nereden, Nasıl Yapılır?)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Asat geçmiş fatura görüntüleme, su faturası ödeme kredi kartı ile, asat belge sorgulama, su faturası borç sorgulama, asat su kesintisi

Anasayfa > Genel > Asat Borç Sorgulama Asat Fatura Ödeme (Nereden, Nasıl Yapılır?)
14 Şubat 2019
459 okunma
Asat Borç Sorgulama Asat Fatura Ödeme (Nereden, Nasıl Yapılır?)
Okuma süresi: 2 dakika

İnternetten kredi kartı bilgilerini girerek su faturası ödemesi ne kadar güvenlidir? Kredi kartımla ilgili bilgiler üçüncü şahıslarla karışmaz mı? Bu ve buna benzer sorular doğal olarak tüm vatandaşların kafasında gezip durur. Bu soruların çok uygun bir şekilde güvenli olduğunu söyleyebiliriz, bu nedenle su faturasını çevrimiçi olarak ASAT ile ödeyeceksiniz. İnternet üzerinden yapılan tüm ödemeler anında ana sistemimizde işlem görmektedir. Bir abone internette su için ödeme yaptığında, sipariş sırasında su faturası ödemesi otomatik olarak işlenir.

Asat Güvenli Midir?

Üçüncü şahıslara transfer için kredi kartı bilgisi bir olay değildir. Başka bir etki alanı sitemizin çalıştığı sunucuda çalışmıyor. Asat borç sorgulama Asat fatura ödeme yapılırken her türlü etki alanı ve yazılım yönetimi ve geliştirme bölümlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kredi kartı bilgileri tarafımızdan saklanmaz. Tüm kredi kartı çekleri Bankalararası Kredi Kartı Merkezi tarafından yapılmaktadır.

Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi Sorgulama

ASAT Online Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki sorgu ekranına bilgileri girdikten ve “İstek” düğmesine tıkladıktan sonra, mevcut ASAT su faturasını ve ASAT hesaplarını önceki dönem için sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Süresi dolmuş eski faturalarınız varsa, tüm faturaları ödeyebilirsiniz. Çevrimiçi ödemek istediğiniz su faturasını seçtikten sonra, bir sonraki ekranda kredi kartı bilgilerinizi girerek anında bir su faturası ödeyebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Rehberi Parsel Sorgulama

ASAT Faturalarını Kredi Kartı İle Ödeme Mümkün Mü?

ASAT su faturanızı anında ve güvenli bir şekilde kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. ASAT faturalarınızı, BDDK’nın lisanslı ödeme kurumu olan MOKA fatura ödeme merkezi üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile yapılmaktadır. ASAT Antalya su faturanızı, tüm bankaların Visa ve MasterCard logosu ile birlikte kredi kartıyla birlikte kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Faturanızı ödemeden önce araştırmanız gerekir. Bunun için abone olmanız istenir. Sitemiz üzerinden ödeme yapmak istiyorsanız, size ayrıca ödeme imkanı sunulur. Bu bağlamda, bir ASAT kredi kartı ile ödeme seçeneği sizin için çok iyi olacaktır. Çünkü paranız olmasa bile borcunuzu ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak, bu ödeme tamamen güvenli ve yasal bir şekilde yapılacaktır. Bu kapsamda istenen bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Kolayca Asat borç sorgulama Asat fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ASAT ONLİNE ÖDEME İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ.