İninal Karta Para Gönderme | İninal karta para gonderilir mi? - Şartları Neler

İninal Karta Para Gönderme | İninal karta para gonderilir mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Banka kartından ininal karta para aktarma, ininal kart para çekme,ininal kart para yükleme, ininal karttan banka kartına para gönderme

Anasayfa > Genel > İninal Karta Para Gönderme | İninal karta para gonderilir mi?
13 Şubat 2019
1.446 okunma
İninal Karta Para Gönderme | İninal karta para gonderilir mi?

Bu ön ödemeli kart grubundadır. Bakiyeyi yüklediğiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Kredi kartı / banka kartı, kolayca nereye giderseniz gidin, güvenle İninal karta para gönderme işlemi ile yapabilirsiniz.

Orijinal ve size ait olan kartınızı hem çevrimiçi hem de mağazalarda, yurt içinde ve yurt dışında kullanabilirsiniz. Başka bir deyişle, bir kredi / bankamatik kartının geçerli olduğu her yerde geçerlidir.

İlk karta sahip olmak ve kullanmak için 12 yaşında olmak yeterli olacaktır. PTT müşterileri için yaş sınırı 15’tir.

Satış Noktaları Nerelerdir?

Ininal kartların satış noktaları PTT, Teknosa, D & R, Migros, Kipa, Macrocenter, Vatan Bilgisayar, TveK ve Kim Marketlerdir.

Ininal Kart’a hiçbir sözleşme veya form imzalamadan banka hesabı açmadan sahip olabilirsiniz. 5 TL’ye kadar ininal yükleme noktalarından para yükleyerek satın alabileceğiniz bir ininal kart kullanabilirsiniz.

İninal.com veya ininal Cüzdanınızı kullanabilir ve 48 saat içinde kartınızı da kişiselleştirebilirsiniz. 3D Secure bir güvenlik prosedürüdür. Amacı, kartınızı izniniz olmadan kullanılmasını önlemektir. Bu prosedürü kullanarak web sitelerinde alışveriş yapmak istiyorsanız, orijinal kartınızı eklediğiniz hesaba bağlı telefona bir SMS kodu gönderilecektir. Bu SMS kodu satın alma işlemini tamamlamak için uygun bölüme yazılmalıdır. Entegre karta 300 TL’ye kadar para yüklenebilir.

Bir Ininal Karttan Başka Bir Ininal Karta Nasıl Para Gönderilir?

Ininal Wallet uygulamasını kullanarak Ininal karttan İninal karta para gönderme çok kolaydır. Öncelikle, arkadaşınızın kartının barkod numarasını girebilir veya okutabilirsiniz. Sonra arkadaşına göndereceğin parayı ayarlamanız gerekir. Para miktarını belirledikten ve açıklamaya girdikten sonra devam düğmesine basın.

Dahili kartınızın bakiyesi varsa, aylık bakım ve kullanım ücreti aylık 2 TL’dir. Kartlar, bakım ve kullanım için ayrı olarak aylık olarak ücretlendirilmez, geçmiş aylara ait bakım ve kullanım ücretleri tahsil edilmez ve kart bakiyesinden düşürülmez.

Kayıp veya hırsızlık durumunda, kartı iptal etmek için iç müşteri hizmetleri departmanını arayın. Kayıp veya çalınan bir bakiyeyi, kimliğiniz altında kayıtlı başka bir karta aktarabilirsiniz. Kişiselleştirilmemiş kartlardaki bakiyeler diğer kartlara aktarılamaz. Müşteri Servisine 0850 311 77 01 hattından erişilebilmektedir.

Ininal karta nasıl para gönderilir?
ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğin kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsin.
Ininal karta havale yapılır mı?
ininal kart numaranı aynı bir banka hesap numarası gibi yurtiçinde havale veya EFT almak için kullanabilirsin. Sana para göndermek isteyen bir kişi herhangi bir bankadan şu şekilde ininal kartına para gönderebilir.
Ininal Kart IBAN numarası var mı?
Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası
Ininal para gönderme ne kadar kesiyor?
Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/ininal-kart-sifremi-unuttum/

https://sartlari.com/ininal-karta-para-yukleme/

https://sartlari.com/ininal-karta-nasil-para-yuklenir/

https://sartlari.com/ziraat-bankasi-iban-numarasini-ogrenme/

https://sartlari.com/ininal-karta-internetten-para-yukleme/