Gediz Elektrik TC Kimlik İle Borç Sorgulama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Gediz elektrik fatura sorgulama, gediz elektrik iletişim, izmir gediz elektrik fatura ödeme kredi kartı ile, gediz elektrik online ödeme

Anasayfa > Genel > Gediz Elektrik TC Kimlik İle Borç Sorgulama
15 Şubat 2019
452 okunma
Gediz Elektrik TC Kimlik İle Borç Sorgulama
Okuma süresi: < 1 dakika

TC kimlik numarası ile Gediz elektrik sorgulaması yapılabilir. Günümüz şartlarında bu tarz sorgulamaların yapılabilmesi için herhangi bir kuruma gidilmesine gerek yoktur. Pek çok sorgulama işlemleri artık internet üzerinden hızlıca gerçekleştirilebilir. Bu sorgulamalardan bir tanesi de elektrik ücretleridir. Gediz’de yaşayan kişiler de bu işlemi yapabilir. Gediz elektrik TC kimlik ile borç sorgulama internet sayfası üzerinden hızlıca yapılabilir.

Gediz Elektrik Faturası Sorgulama Yolları

Gediz’in elektrikleri Aydem kuruluşu tarafından sağlanır. Elektrik borcunun öğrenilebilmesi için de Gediz.com sitesine girilmelidir. Bu site Gediz elektriğin internet sayfasıdır. Bu sitenin sağ üst köşesinde hızlı borç sorgula seçeneği vardır. Bu seçenek üzerinden sözleşme numarasının yazılması ile kolayca borç sorgulanabilir.

Sözleşme numarasını bilmeyen kişiler ise yine sitenin sağ üst köşesinde yer alan sözleşme hesap no sorgula seçeneğine tesisat numarasını yazarak öğrenebilir.

Gediz Elektrik Sistemine Giriş

Elektriğe dair sorgulamalarının yapılabilmesinin bir yolu da Gediz elektrik sitesine TC kimlik numarası ile giriş yapılmasıdır. Bu girişi gerçekleştirebilmek için de Gediz internet sayfasının sağ üstünde bulunan online işlemler ikonuna tıklanmalıdır. Daha sonra çıkacak olan ekrana bireysel için TC kimlik numarası kurumsal için ise vergi numarası yazılarak giriş yapılmalıdır.

Gediz Elektrik Fatura Ödeme

Fatura işlemlerinin ödenebilmesi için en çok tercih edilen yer PTT’lerdir. Ancak bu faturalar bankalar aracılığıyla da ödenebilir. PTT’den ödenen bir faturanın banka şubesine iletilmesi ile de elektrik faturası ödemeleri otomatik olarak yapılması talimatı verilebilir.

Bunların yanı sıra internet bankacılığı üzerinden kişiler kendileri de ödemelerini gerçekleştirebilir. Gediz Elektrik hesap numarasının öğrenilmesinin ardından kişiler banka hesaplarından EFT ya da Havale gibi para transferlerinden birisini kullanarak fatura ödemelerini gerçekleştirebilir.

Gediz Elektriğin sunduğu bir diğer borç ödeme kolaylığı ise kredi kartlarıdır. Kişiler kredi kartları ile faturalarını ödeyebilir ve bu faturalar için taksitlendirme talep edebilir. Taksitlenmeden kaynaklanan vade farkı da bankadan bankaya değişebilir.

Gediz elektrik TC kimlik ile borç sorgulama ve fatura ödeme işlemleri Gediz elektriğin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir.