Oriflame Müşteri Hizmetleri 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Oriflame danışman numarasını unuttum, oriflame telefon şifresi, oriflame müşteri hizmetleri direk bağlanma

Anasayfa > Genel > Oriflame Müşteri Hizmetleri 
18 Şubat 2019
233 okunma
Oriflame Müşteri Hizmetleri 
Okuma süresi: < 1 dakika

Oriflame çağrı merkezi üzerinden bilgi almanız, görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkün olan bir durumdur. Hem telefon ile erişim sağlayabiliyor hem de mail atabiliyorsunuz. Aynı zamanda iletişim formu üzerinden de erişim sağlamanız söz konusu oluyor.

Herhangi bir sorun olduğu zaman Oriflame müşteri hizmetleri bölümüne bağlandığınızda 24 saat içerisinde sonuç alabiliyorsunuz. 24 saat içerisinde çözüme ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

İletişim Adresleri Hangileridir?

İletişim kurmak istiyorsanız tr.oriflame.com adresine ulaşmalısınız. Buradan iletişim birimine geçmeniz gerekiyor. Karşınıza bir iletişim formu çıkıyor. Bu formu doldurarak firmadan bilgi alabiliyorsunuz.

İlk olarak adınızı ve soyadınızı yazmanız isteniyor. Daha sonra geçerli bir e-posta adresi yazmanız çok önemlidir. Ardından ise telefon numarası vermeniz istenecektir. Danışmanınız varsa danışman kodunu da eklemelisiniz. Sonra da bir konu seçmeniz isteniyor. Konuyu seçtikten sonra detaylı bir şekilde sorununuzdan bahsetmelisiniz. Gönder butonuna basmalısınız.

Göndermiş olduğunuz iletişim formu yetkililer tarafından incelenecek sonra da direkt olarak sizlere dönüş sağlanacaktır. 24 saat içerisinde çözüm sağlanacak ve sizlere ulaştırılacaktır.

Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Sadece iletişim biriminden yararlanmanız gerekmiyor. Çağrı merkezi biriminden de yardım alabiliyorsunuz. Çağrı merkezi Pazartesi ile Cuma günleri arasında hizmet veriyor. Bağlantı için 08:00-19:00 saatleri arasını tercih etmeniz gerekiyor. Diğer saatlerde hizmet verilmiyor.

İletişim kurulabilmesi için 0212 900 32 62 numaralı telefonu tercih etmelisiniz. Bağlantı kurduğunuz zaman anlaşılır bir dil ile sorunlarınızı anlatmalısınız. Canlı destek birimi anında sorunlarınızı çözüme ulaştırmak adına hizmet veriyor.

Mail Adresi ile İletişim Kurulur Mu?

Kapsamlı bir sorun söz konusu ise çağrı merkezi yerine mail ile iletişim kurabiliyorsunuz. Mail ile iletişim bilgilerini de iletişim panelinde buluyorsunuz. Mhb@oriflame.com adresine erişim sağlayabiliyorsunuz. Mail atmadan önce kendinizi tanıtmalısınız. Sorununuzun ne olduğunu da detaylı bir şekilde belirtmeniz gerekiyor.

Oriflame müşteri hizmetleri 3 farklı birim olarak hizmet veriyor. Almış olduğunuz hizmetten memnun kalıyorsunuz. İşinin ehli olan müşteri temsilcileri sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırabilmek adına çalışıyor. Teslimat, ürün ve iade konularında bu 3 birimden sorunsuz şekilde hizmet alabiliyorsunuz.