Tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua anlamı | Tez vakitte para gelmesi için dua - Şartları Neler

Tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua anlamı | Tez vakitte para gelmesi için dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,29 out of 5)
Loading...

Parayi miknatis gibi cekiyorum, insanları mıknatıs gibi çeken dua, meleklerin para getirmesi için dua, tez vakitte para gelmesi için dua, tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua, 7 acar duasi, toplu bir paranın gelmesi için etkili duası

Anasayfa > Genel > Tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua anlamı | Tez vakitte para gelmesi için dua
15 Şubat 2019
11.538 okunma
Tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua anlamı |  Tez vakitte para gelmesi için dua

Para için bereket duası olarak okuyabileceğimiz dualar vardır. Bu dualar günümüzde artık her şeyin çok pahalı olması ve insanların bütçe yetiştirememesinden kaynaklanan çıkış yollarıdır.

Aslında dua her zaman bir sığınış ve bir çıkış yolu kapısıdır. Allah dua eden insanları hiçbir zaman geri çevirmemektedir. İçten ve iyi niyetle edilen ve Allah’tan istenen dualar Allah tarafından bizlere verilmektedir. Bu konuda parayı mıknatıs gibi çeken dua olarak adlandırabileceğimiz bereket duaları bulunmaktadır.

Para Getiren Dualar

Dua 1; Bu duayı günde 4 kez okursanız, size ummadığınız anda para geleceği rivayet edilir. Ayrıca çok borcunuz varsa seher vakti duayı 41 kez dosdoğru okuyun. Abdestli okumanız gerekir. Allah’a daha yakın olmak için sabah namazına kalkın. Namazı kıldığınızda içinizde daha büyük Allah aşkı olacaktır. Hem bu arada herkes uykudayken siz namazda olacaksınız. Allah ile iletişim yolunuz daha kesintisiz olacaktır. O sessizlikte 41 kez aşağıdaki duayı okursanız tüm borçlarınızı tez zamanda bitireceğiniz söylenir. İnanarak Allah’a duayı okuyun ve ardından içinizden geçenleri güzel bir dille Allah’a anlatın. Öncesinde tövbe edebilirsiniz. Tövbe duası da aşağıdadır.

Kulillahümme Duası; Al İmran Sure’sinde geçer.

Bismillahirrahmanirrahim

Kulillahümme malikül mülki tütil mülke men teşau ve tenziül mülke mimmen teşau ve tüizzü men teşau ve tüzillü men teşau biyedikel hayr inneke ala külli şeyin kadir. Tülicülleyle finnehari ve tuhlicunnehara filleyli ve tuhricul hayye minel meyyiti ve tuhricul meyyiti minel hayy ve terzuku men teşau bi gayri hisab.

Ek; tövbe duası; Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe’l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü’t-tevbete ve’l-mağfirete ve’l-hidâyete lenâ, innehû, hüve’t-tevvâbü’r-rahîm.

Allah der ki siz gece gündüz günah işleyen kullarsınız. Bana sık sık tövbe edin ki, bilip ya da bilmeden işlediğiniz tüm günahlarınızdan sizi bağışlayayım. Yok mu affedilmek isteyen. Af dileyin, affedeyim…. Bazı rivayetlere göre borçlanmak ve ödeyememek bir cezadır. Yaptığımız bir yanlış için Allah’tan af dileyerek borçlardan kurtulabiliriz.

dua 2; Vakıa suresi; Vakıa suresi zenginlik suresidir. Bu sureyi okumayı adet edinen mutlaka zenginliğe ulaşır. Para çeker. Sure cennetliklerin ne iyi, cehennemliklerin ne kötü muamele göreceğini anlatır. Mutlaka türkçesini de okuyunuz. Ne demek istediğini iyice anlarsanız. Tesiri daha hızlı olacaktır. 

Vakıa okumadan önce; abdest alınız. Uygun şekilde kapanınız. Tövbe ediniz ve okumaya başlayınız. Önce türkçesini sonra arapçasını okuyunuz.

Allah’ın büyüklüğünü iyice anlayacaksınız. Surede geçen her şeyi yapan Allah’ın size para göndermesi şimşek hızıyla olmaz mı. Ancak açık açık size para veremeyeceği için, size para gelmesi adına bazı kişileri, olayları düzene sokması gerekir. Ancak hiç anlamadığınız şekilde para elinize geçecektir.

Ancak parayı bulduktan sonra Allah’ı unutmayınız. Ona sürekli teşekkür ediniz. Yaptığı yardımı unutursanız, kimseye yardım etmez, herkese paranızla hava atarsanız, Allah ya bunun cezasını size ahırette verir ya da sizi refaha erdirdiği kadar hızlı bir şekilde geçmiş yaşantınıza dönersiniz.

Unutmayın, sürekli teşekkür ve tövbe edin.

Not: Vakıa suresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Para Getiren Dua için Ne Okumalıyım? | Mıknatıs gibi para çekme duası

Geçirdiğimiz dönem itibarı ile iş bulmak, çalışmak ve para kazanmak oldukça zor bir hal almıştır. Para her anlamda ihtiyaç duyduğumuz bir olgudur. Bu sebepten dolayı maddiyat ve maneviyat kayıpları insanları üzmektedir. Para aslında maneviyata da etki eden bir olgudur. Para olmadan sevdiklerimizi mutlu edemez, uzakta olan sevdiklerimizi para olmadan yanlarına gidip göremez hale geldik. Bunun nedeni hem iş hem de çalışıp para kazanma açısından zaman kaybıdır.

Parasal anlamda sıkıntılar yaşayan herkes de sizin de yaptığınız gibi Allah’tan yardım dilemektedir.

Eğer maneviyatınız güçlüyse Allah’a sığınarak her sıkıntınıza çare bulabildiğiniz gibi para konusunda da çare bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu durumda önemli olan hem niyet hem de kalpten istemektir.

Para Kazanmak İçin Esmalar

Parayı mıknatıs gibi çeken dua olarak bilinen duaların hiçbir kötü etkisi yoktur. Dua bir büyü değildir. Allah’a sığınış ve yol bulma çabasıdır. Para konusunda ellerimizi açıp içten ve kalpten ettiğimiz dualar için Allah bizleri geri çevirmeyecektir.

Birçok para duası vardır. Ama ‘ Ya Rezzak, Ya Kavi, Ya Gani, Ya Vehhab, Ya Rezzak, Ya Zettavli, Ya Fettah, Ya Kerim’ esmalarını, yani Allah’ın isimlerini dilimizden eksik etmezsek Allah bize yardım kapılarını açacaktır. Bu isimler çok güçlüdür. Aynı zamanda salavat getirip dua etmeyi ihmal etmezsek para kazanmak için yeni kapıların bizlere tek tek açıldığını görebiliriz.

Elbette para kazanmak için sadece dua etmek değil, kalpten ve içten istemek değil aynı zamanda elimizden gelen çabayı da sarf ederek kendimize olanaklar oluşturmamız gerekmektedir. Neticede para bir çantayla gökten yere düşmeyecek ve elimize ruhani bir şekilde sıkıştırılmayacaktır.

Ayrıca zenginlik için; şu esmalara sığınabilirsiniz. A ya Ganiyyü ya Hamidü ya Mübdiü ya Müidü, ya Rahimü ya Vedud.. Zenginlik duası aşağıda soru cevap kısmında açıkça yazılmıştır.

Paranın bereketi için ne okunur?
Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin.
Rızık kazanc duası nasıl yapılır?
Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin.
Zengin olmak için hangi sureler okunur?
Zenginlik Duası Okunuşu: “Allahümme Ya Ganiyyü,Ya Hamidü,Ya Mübdiü,Ya Mu’idü,Ya Rahimü,Ya Vedüd.Eğnini bi Halalike an Haramike ve bi Fadlike Ammen Sivake.” Zenginlik Duası Anlamı: “Ey Gani,hamid,Mübdi,Mu’id,Rahman ve Vedud olan Allah’ım!

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/kardesim-sinava-girecek-hangi-duayi-okumaliyim/

https://sartlari.com/icten-sozler/

https://sartlari.com/exxen-filmleri/

https://sartlari.com/mahkemeyi-kazanmak-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/sevdiginin-aklina-girmek-icin-dua/