Parayı Mıknatıs Gibi Çeken Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Parayi miknatis gibi cekiyorum, insanları mıknatıs gibi çeken dua, meleklerin para getirmesi için dua, tez vakitte para gelmesi için dua, tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua, 7 acar duasi, toplu bir paranın gelmesi için etkili duası

Anasayfa > Genel > Parayı Mıknatıs Gibi Çeken Dua
15 Şubat 2019
511 okunma
Parayı Mıknatıs Gibi Çeken Dua
Okuma süresi: 2 dakika

Para için bereket duası olarak okuyabileceğimiz dualar vardır. Bu dualar günümüzde artık her şeyin çok pahalı olması ve insanların bütçe yetiştirememesinden kaynaklanan çıkış yollarıdır.

Aslında dua her zaman bir sığınış ve bir çıkış yolu kapısıdır. Allah dua eden insanları hiçbir zaman geri çevirmemektedir. İçten ve iyi niyetle edilen ve Allah’tan istenen dualar Allah tarafından bizlere verilmektedir. Bu konuda parayı mıknatıs gibi çeken dua olarak adlandırabileceğimiz bereket duaları bulunmaktadır.

Para Getiren Dua için Ne Okumalıyım?

Geçirdiğimiz dönem itibarı ile iş bulmak, çalışmak ve para kazanmak oldukça zor bir hal almıştır. Para her anlamda ihtiyaç duyduğumuz bir olgudur. Bu sebepten dolayı maddiyat ve maneviyat kayıpları insanları üzmektedir. Para aslında maneviyata da etki eden bir olgudur. Para olmadan sevdiklerimizi mutlu edemez, uzakta olan sevdiklerimizi para olmadan yanlarına gidip göremez hale geldik. Bunun nedeni hem iş hem de çalışıp para kazanma açısından zaman kaybıdır.

Parasal anlamda sıkıntılar yaşayan herkes de sizin de yaptığınız gibi Allah’tan yardım dilemektedir.

Eğer maneviyatınız güçlüyse Allah’a sığınarak her sıkıntınıza çare bulabildiğiniz gibi para konusunda da çare bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu durumda önemli olan hem niyet hem de kalpten istemektir.

Para Kazanmak İçin Dua

Parayı mıknatıs gibi çeken dua olarak bilinen duaların hiçbir kötü etkisi yoktur. Dua bir büyü değildir. Allah’a sığınış ve yol bulma çabasıdır. Para konusunda ellerimizi açıp içten ve kalpten ettiğimiz dualar için Allah bizleri geri çevirmeyecektir.

Birçok para duası vardır. Ama ‘ Ya Rezzak, Ya Kavi, Ya Gani, Ya Vehhab, Ya Rezzak, Ya Zettavli, Ya Fettah, Y Kerim’ esmalarını, yani Allah’ın isimlerini dilimizden eksik etmezsek Allah bize yardım kapılarını açacaktır. Bu isimler çok güçlüdür. Aynı zamanda salavat getirip dua etmeyi ihmal etmezsek para kazanmak için yeni kapıların bizlere tek tek açıldığını görebiliriz.

Elbette para kazanmak için sadece dua etmek değil, kalpten ve içten istemek değil aynı zamanda elimizden gelen çabayı da sarf ederek kendimize olanaklar oluşturmamız gerekmektedir. Neticede para bir çantayla gökten yere düşmeyecek ve elimize ruhani bir şekilde sıkıştırılmayacaktır.