Tez Vakitte Para Gelmesi İçin Dua | Hangi dua para getirir? - Şartları Neler

Tez Vakitte Para Gelmesi İçin Dua | Hangi dua para getirir?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Beklenmedik yerden para gelmesi için dua, toplu paraya ihtiyacı olanlar için dua, toplu bir paranın gelmesi için etkili duası, dua hangi vakitte kabul olur, dua hangi zamanlarda kabul olur, para çıkması için okunacak dua…

Anasayfa > Genel > Tez Vakitte Para Gelmesi İçin Dua | Hangi dua para getirir?
12 Şubat 2019
3.270 okunma
Tez Vakitte Para Gelmesi İçin Dua | Hangi dua para getirir?

Kitaplarımız ve dualarımız her türlü zorluk ve çaresizlik için çözümler sunan gizli sır ve bilimlerle doludur. Anlamlarını bilmediğimiz ve bunları tam olarak çözemediğimiz çok fazla dua var, ki bu bilim adamları bu konularda da ciddi bir çalışma yürütüyorlar. Günümüzde ilk olarak başvurabileceğiniz yöntemlerden biri de tez vakitte para gelmesi için dua olarak bilinmektedir.

Para İçin Dua Edilir Mi?

Tabii ki, zamanımızın en önemli sorunlarından biri paradır. Ve dinimizde dualar, parayla ilgili sorunların çözümü olacaktır. Bu dualar bilginler tarafından kitaplara dökülmüş ve bugüne kadar hayatta kalmıştır. Eğer acilen paraya ihtiyacınız varsa, hemen para almak istiyorsanız, bu duaları güvenle okuyarak yapabilirsiniz.

Paraya ihtiyacı olan herkesin okuyabileceği en güçlü dualardan biridir. Banyo yapma şansınız varsa ilk olarak duş almalı ve sonra da bu duayı okumalısınız. Bu duayı kalbinizden geldiğiniz miktarda ve istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Sorunlarınızı çözdükten sonra da okumaya devam edebilirsiniz, çünkü aynı zamanda bolluk ve bereket niyeti ile okunabilen bir duadır.

Ne İçin Okunur?

“Dua” denilen maddeyle ilgili konularda bulabileceğiniz bir dua olduğu için abdest alınmadan da dilimizde dolanabilir. Geçim kaynağını artırmak için okunur. Bu nedenle, herhangi bir zamanda okunabilen dualardan biridir. Bu, geçiminizi artırarak hemen para kazanmanızı sağlar. Böyle bir fırsatınız varsa, her gün 15 kez abdestli olarak okumalısınız. Sorununuz çözülene kadar her gün bu duayı okumaya devam etmelisiniz. Abdest almak duanın etkisini de arttırabilir.

Bu duanın adı İstiğfar duasıdır. İradenin duası aslında bir tövbe duasıdır. Rabbimiz’den işlenen tüm günahların bağışlanmasını isteyin. Bu duayı 10 kez okuduktan sonra Salavat-ı-Şerife çekmeli, 7 kez Tekbir getirmeli, 10 kez Kelime-i Tevhid okumalısınız.

Duanın Amacı Nedir?

Tüm bu duaların nihai amacı, kısa vadede kazancı artırmak, hükmü artırmak ve para almaktır. Bu dualara ek olarak, her zaman ve samimiyet koşuluyla herhangi bir yerde dua edebilirsiniz. Tabii ki en önemli şart, isteklerinize göre harekete geçmek gerekir. Başka neler yapılabilir?

Finansal zorluklarınızı arttırmayarak başlayın. Tabii ki, bu dualar her şekilde size yardımcı olacaktır. Fakat eğer bu çalışmaya inanılmaz ve samimiyetsiz bir şekilde başlarsanız; çare bulamazsınız. Dinimizdeki en önemli şey samimiyettir. Siz de tez vakitte para gelmesi için dua ile samimiyetiniz ile kazanabilirsiniz.

Hangi dua para getirir?
Zenginlik Duası Okunuşu: “Allahümme Ya Ganiyyü,Ya Hamidü,Ya Mübdiü,Ya Mu’idü,Ya Rahimü,Ya Vedüd.Eğnini bi Halalike an Haramike ve bi Fadlike Ammen Sivake.” Zenginlik Duası Anlamı: “Ey Gani,hamid,Mübdi,Mu’id,Rahman ve Vedud olan Allah’ım!
Para çekme duası nasıl yapılır?
Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin.
Giden paranın geri gelmesi için hangi dua okunur?
Bir eşyasını kaybeden veya çaldıran kişi, iki rekât namaz kıldıktan sonra şöyle dua eder: “Allâhümme rabbe’d-dâlleti ve hâdiye’d-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike.” “Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola kılavuzlayan Allah’ım!

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/sevdiginden-mesaj-gelmesi-icin-dua/

https://sartlari.com/bugun-cok-musteri-gelmesi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/gebeligin-son-ayi/

https://sartlari.com/ertesi-gun-hapi-nasil-kullanilir/

https://sartlari.com/bir-seyin-olmasi-icin-okunacak-dua/