Yataş Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Yataş müşteri hizmetleri şikayet, yataş müşteri hizmetleri telefon no, yataş bayileri

Anasayfa > Genel > Yataş Müşteri Hizmetleri
26 Şubat 2019
370 okunma
Yataş Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Ülkemizin en büyük yatak üreticisi markası olan Yataş 1970li yıllardan itibaren sektörde varlığını korumaktadır.

İlk olarak Türkiye’nin Kayseri ilçesinde 1976 yılında bir sünger fabrikası olarak kurulmuştur. Takiben 1979 yılına gelindiğinde sünger ile beraber yatak üretimine geçmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde yeni tip yatakların üretilmesi ile beraber Yataş markası da teknolojiye ayak uydurarak 1980 yılı ve sonrasında yaylı yatak üretimine geçmiştir.

Yataş firması şirket profilini büyüttükçe ürün çeşitliliğini de arttırmıştır. Bu bağlamda 1990 yılı ve sonrasında ev tekstil ve mobilya üretimine de girmiştir.

2000’li yıllarda ise Dünyaya açılarak 45’den fazla ülkeye ürün ihraç etmeye başlamış ve Türkiye’nin en büyük firmalarından biri haline dönüşmüştür.

Yataş Müşteri Memnuniyeti

Kuruluş yılı itibarı ile Yataş Müşteri Hizmetleri yoluyla müşteri memnuniyetini her daim önde tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra uyku kalitesini yükseltmek adına yurtiçi ve yurtdışı birçok ödül sahibi olmuştur. Aldığı son ödül Superbrands tarafından Türkiye’nin en iyi yatak markası ödülüdür.

Müşteri memnuniyetini daima önde tutan Yataş kullanıcısı olan bireylere telefon ve diğer iletişim kanalları üzerinden iletişim sağlamaktadır. İletişimi her zaman mümkün kılarak çözüm odaklı davranmaktadır.

Yataş firması Dünya üzerindeki yatak trendlerini sürekli olarak takip etmekte ve ülkemizi de bu son teknoloji ile buluşturmaktadır.

Türkiye’den Dünyaya açılan Yataş İtalya, ABD, İngiltere, Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya, Azerbaycan, Hollanda ve Suriye’de satışa sunulmaktadır.

Firma halen Kayseri’de bulunmaktadır. 360 bin yatak üretim kapasitesi olan tesiste çeşitli ürün sıkıntısı yaşayabilir ve müşteri desteğine ihtiyacınız olabilir. Bu tür sorunlar için ulaşabileceğiniz adresler de mevcuttur.

Yataş Müşteri Hizmetleri İletişim Kanalları

Yataş Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçenekleri sıralı olarak aşağıdaki gibi belirtebiliriz.

  • Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 0 987
  • Yataş Müşteri Hizmetleri Whatsapp Destek Hattı: 0506 787 00 00
  • Yataş Genel Müdürlük Adres ve Telefon : Cumhuriyet mah. Kartal Cad. No 41A Yakacık Kartal İstanbul 444 0 987 Fax: 0 216 451 49 49